Lokalizacja

Home »  Lokalizacja

Dom Troskliwej Opieki SANTORIUS położony jest w miejscowości Rakoszyce pod Wrocławiem, w sercu Dolnego Śląska, dzięki czemu jest łatwo dostępny dla osób z różnych zakątków naszego regionu. Dojazd samochodem z centrum Wrocławia zajmuje ok. 25-30 minut.
Rakoszyce to spokojna miejscowość wśród pól i łąk, znajdująca się na drodze łączącej Środę Śląską z Kątami Wrocławskimi, zaledwie 12 kilometrów od autostrady A4.

Przykładowe odległościDom seniora:
– Wrocław – 30 km (25-30 min. jazdy od centrum Wrocławia)
– autostrada A4 – 12 km
– Środa Śląska – 9 km
– Kąty Wrocławskie – 12 km
– Legnica – 40 km
– Lubin – 50 km
– Polkowice – 65 km
– Strzegom – 35 km
– Świdnica – 40 km
– Trzebnica – 60 km
– Wałbrzych – 60 km
– Zgorzelec (Görlitz) – 130 km

Dom opieki Lubin

Lokalizacja w tak dogodnym punkcie, niedaleko Lubina powoduje, że nasz dom seniora jest łatwo dostępny dla zainteresowanych z całego Dolnego Śląska. Jednak nie jest to nasz jedyny atut. Nasz dom spokojnej starości niedaleko Lubina to wysokiej klasy placówka posiadająca odpowiednie zezwolenia na prowadzenie działalności w zakresie opieki nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi. Wykwalifikowany personel zawsze gotowy do pomocy, brak barier architektonicznych, nowoczesne zaplecze, pełna gama usług dla seniorów to tylko niektóre z naszych zalet.

Gdy mają Państwo dodatkowe pytania dotyczące naszego domu seniora Lubin, prosimy o kontakt. Będziemy mogli wówczas odpowiedzieć na nie wyczerpująco i zaprezentować bliżej naszą ofertę. Zachęcamy też do odwiedzenia naszego domu opieki. Będą mogli Państwo zapoznać się z naszą placówką bliżej, a pracownicy przybliżą wszystkie ważne szczegóły.

SANTORIUS Dom Opieki Lubin. Zachęcamy Państwa do wybrania właśnie naszego domu seniora!