O nas

Home »  O nas

Aby nasi Mieszkańcy poczuli się komfortowo i bezpiecznie, zaprosiliśmy do współpracy nieprzypadkowych ludzi. Są wśród nas wykwalifikowane pielęgniarki, rehabilitanci, specjaliści do spraw komunikacji, czy kucharki. Równie ważne jak to, kim jesteśmy z wykształcenia, jest to, jakimi jesteśmy ludźmi.
Dom Spokojnej Starości Środa Śląska
Oprócz niewątpliwego, udokumentowanego profesjonalizmu staramy się zatem być jak najlepszymi kompanami Państwa Bliskich na co dzień. Duża fachowość naszego personelu sprawia, że jesteśmy najlepszą placówką świadczącą usługę typu dom opieki oraz rehabilitacja w rejonie miasta Środa Śląska.

W Domu Opieki SANTORIUS wychodzimy naprzeciw potrzebom rodzin chcących zapewnić swoim Bliskim najlepszą opiekę. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nie zawsze istnieje możliwość, aby samodzielnie zapewnić seniorowi odpowiednie wsparcie, także 24 godziny na dobę. Właśnie dlatego nasza placówka została zaprojektowana z myślą o spełnieniu oczekiwań najbardziej wymagających – mamy nadzieję, że będzie ona mogła również spełnić wszystkie Państwa potrzeby.

Nasz dom opieki w Środzie Śląskiej jest miejscem idealnym dla seniorów. Komfortowe pokoje wraz z łazienkami przystosowanymi do potrzeb osób starszych, kompleksowa obsługa obejmująca nie tylko całodobową opiekę, ale również pomoc wykwalifikowanego personelu medycznego i rehabilitantów, wyśmienita kuchnia, piękny ogród zapraszający do relaksu na świeżym powietrzu – to tylko niektóre z atutów naszego domu seniora. Środa Śląska położona jest zaledwie 9 km od naszej placówki, natomiast odległość od Wrocławia to tylko 30 km. Dojazd trwa około 25-30 minut. Dzięki temu atrakcyjnemu położeniu mogą Państwo zawsze łatwo odwiedzić swoich Bliskich.

Gdy pojawiają się jakiekolwiek dodatkowe pytania związane z naszym domem spokojnej starości niedaleko Środy Śląskiej, pozostajemy do Państwa dyspozycji. Nasi pracownicy będą mogli wyczerpująco odpowiedzieć na wszystkie z nich i przedstawić dokładną ofertę, a podczas Państwa wizyty zaprezentować bliżej nasz dom seniora.

Serdecznie zapraszamy do poznania nas na żywo!

Dom seniora Środa Śląska