Dom Seniora

Home »  Dom Seniora

Zadbaliśmy o usunięcie wszelkich barier architektonicznych i dostosowaliśmy nasz dom do rygorystycznych wymogów unijnych. Dzięki temu dom opieki SANTORIUS uzyskał wszelkie niezbędne pozwolenia, w tym zezwolenie Wojewody Dolnośląskiego na prowadzenie działalności w zakresie opieki nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi.

Choć nie jesteśmy jedynym domem opieki na Dolnym Śląsku, który może się poszczycić posiadaniem licencji Wojewody, wiemy, że funkcjonują również obiekty, które z różnych względów wymaganych zezwoleń nie mają.

Uczulamy Państwa na zwrócenie uwagi na ten istotny element przy wyborze konkretnego ośrodka, gdyż zapewnia on bezpieczeństwo Państwu oraz Państwa Bliskim. Obiekty funkcjonujące zgodnie z prawem podlegają nadzorowi oraz okresowym kontrolom, dzięki czemu mogą Państwo spać spokojnie…

Dom opieki Polkowice

W Domu Opieki SANTORIUS doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że wybranie odpowiedniej placówki dla Bliskiej osoby może być bardzo dużym problemem. Chociaż wtedy, gdy chodzi o domy seniora, różne placówki oferują różny poziom usług, to jednak nigdy nie powinniśmy decydować się na tego rodzaju ofertę bez jej wcześniejszego sprawdzenia.

Dobry dom opieki dla starszych osób powinien zapewniać swoim Pensjonariuszom pełne i profesjonalne wsparcie przez 24 godziny na dobę. Ważny jest wykwalifikowany, wyrozumiały oraz doświadczony personel, nowoczesne zaplecze przystosowane do potrzeb osób starszych i niepełnosprawnych, które mają problemy z samodzielnym poruszaniem się, również zakres usług, aby każdy Pensjonariusz miał zapewnioną opiekę na najwyższym poziomie zgodnie z jego indywidualnymi potrzebami.

Nasz dom spokojnej starości w pobliżu Polkowic został stworzony właśnie z myślą o najbardziej wymagających. Korzystając z naszych usług, mogą mieć Państwo pewność, że senior będzie pod właściwą opieką przez cały czas. Potwierdzeniem naszego profesjonalizmu jest nie tylko spełnienie wszystkich wymogów i posiadanie odpowiednich zezwoleń, ale również liczne pozytywne opinie na nasz temat. Są one dla nas najlepszym świadectwem, że spełniamy oczekiwania Rodzin seniorów oraz samych starszych osób, które u nas przebywają. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą na stronie, skontaktowania się z nami i odwiedzenia naszej placówki.