Opieka

Home »  Opieka

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak trudna może być dla rodziny opieka nad osobami starszymi. Wrocław jest jednym z miast, w którym mieszka coraz więcej seniorów. To zwiększa również zapotrzebowanie na profesjonalne usługi opiekuńcze na terenie Dolnego Śląska. W naszym Domu Opieki SANTORIUS wychodzimy naprzeciwko tym potrzebom i oferujemy Państwu obsługę na najwyższym poziomie.

opieka nad osobami starszymi WrocławZdajemy sobie sprawę z tego, że dla wielu oddanie Bliskiej osoby do domu opieki jest bardzo dużym problemem. Naszym głównym celem jest zadowolenie Pensjonariuszy oraz ich rodzin, dlatego stworzyliśmy miejsce z myślą o seniorach. Zapewniamy najlepszą pomoc w zakresie opieki nad osobami starszymi. Wrocław, Lubin, Polkowice, Środa Śląska, Legnica to tylko niektóre miasta, których mieszkańcy korzystają z naszego wsparcia. Niezależnie od tego, czy potrzebują Państwo wsparcia krótkoterminowego czy długoterminowego, jesteśmy do usług.

Nasza opieka nad osobami starszymi to:

  • wykwalifikowany i doświadczony personel dostępny przez 24 godziny na dobę
  • stała współpraca z pielęgniarkami oraz lekarzami POZ, aby zapewnić Pensjonariuszom niezbędną pomoc
  • łatwy dostęp do lekarzy specjalistów, aby diagnostyka oraz leczenie były jeszcze łatwiejsze
  • wsparcie rehabilitanta, co zapewnia Pensjonariuszom odpowiednie wsparcie w utrzymaniu aktywności fizycznej i pomoc przy leczeniu chorób układu ruchu

Nasza oferta obejmuje szeroką gamę czynności. W ramach codziennej opieki zapewniamy naszym Pensjonariuszom wsparcie w zakresie przyjmowania leków, pielęgnacji, spożywania posiłków, rekreacji – dajemy możliwość uczestnictwa w różnych aktywnościach. Prowadzimy również szereg zajęć, dzięki którym pobyt w naszym domu spokojnej starości jest komfortowy.

Jesteśmy zawsze gotowi do pomocy

Dopasowujemy się indywidualnie do potrzeb naszych Mieszkańców, zarówno do tych, którzy nadal są bardzo aktywni, jak i dla tych, którzy potrzebują stałej pomocy w większości codziennych czynności. Każdy Pensjonariusz jest dla nas równie ważny i chcemy, aby każdemu z nich mieszkało się u nas komfortowo.

Przyjmujemy Pensjonariuszy niepełnosprawnych, z chorobami neurodegradacyjnymi takimi jak choroba Alzheimera, choroba Parkinsona, demencja, pacjentów po wylewach, udarach oraz zawałach, po operacjach, ze schorzeniami kardiologicznymi i chorobami nowotworowymi. Także pomagamy pacjentom z cukrzycą, niedosłyszącym, niedowidzącym i karmionym sondami i rurkami tracheostomijnymi.

Kompleksowa opieka nad osobami starszymi dla Państwa pełnego komfortu

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek dodatkowe pytania związane z naszymi usługami opieki nad osobami starszymi, prosimy o skontaktowanie się z nami telefonicznie, e-mailowo i zachęcamy do odwiedzenia nas w naszym domu seniora. Tutaj będą mogli Państwo zapoznać się bliżej z naszą pełną ofertą, zobaczyć placówkę i otrzymać dokładne informacje dotyczące jej funkcjonowania.

Dom Opieki SANTORIUS to profesjonalna opieka nad osobami starszymi z Wrocławia i innych miast regionu Dolnego Śląska. Serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług!

Opieka nad osobami starszymi Wrocław